TOP

FOTOĞRAFÇILIK VE 3D SANAL TUR

Fotoğrafçılık sektöründe ticari olarak,  Katalog fotoğraf çekimi ve 360 derece sanal tur çekimi hizmetlerimiz gibi bir çok kategoride profesyonel hizmet vermekte ve tanıtım amaçlı fotoğrafçılıkta kendimizi kanıtlamış bulunmaktayız. Ayrıca iş dünyasına yönelik fotoğraf çekimi alanlarında, en önemlilerinden olan mekan çekimleri de hizmetlerimiz arasında yer alıyor. Ve ek olarak tasarım yaptırma ve Photoshop konusunda klişe hizmetlerden sıkıldıysanız ve photoshop yaptırmak istiyorsanız Jeny-Art tam size göre. Ayrıca Fotoğraf çekimi ya sizin istediğiniz alanda ya bizim stüdyomuzda yapılacaktır.

Rakiplerin arasında öne çıkmak için profesyonel fotoğrafların dışında  başka bir fırsat daha sunuyoruz: Panoramik çekim.

Panoramik çekim: Sanal tur veya 360 derece sanal tur olarak adlandırılan interaktif haline getiren fotoğraftır.

İşiniz için nasıl yardımcı olabileceğini merak mı ediyorsunuz?  Cevap vermek çok basit! Sanal manzaralı oda ya da sokağı gerçekten ziyaret etmiş gibi hissettirerek, çekilmiş objenin tüm çevresini evden çıkmadan gösterebiliyorsunuz. Son zamanlarda kurumsal sitelerde 3D fotoğraflara sık sık rastlanmaktadır.

Bu sayede Müşteriniz virtüel dünyaya tamamen girmiş olacaktır.

Şantiye

  • Binalar
  • İç mimarlık
  • Sokaklar

3D çekimle kesinlikle müşterileri etkileyecektir

İLETİŞİM

GERİ BİLDİRİM