TOP

HAVADAN ÇEKİMİ

  Havadan Fotoğraf Çekimi

AirKopter olarak kullandığımız yüksek teknolojili ve uzaktan kumandalı insansız hava araçları ile alçak irtifa  hava fotoğrafçılığı  hizmetleri vermekteyiz. Full HD çözünürlükteki cihazımız ile havadan yaptığımız fotoğraf çekimlerimizi kusursuz olarak teslim ediyoruz. Arzu edilen fotoğrafın ve mekanın özelliğine göre, istenilen görüntüler, kolaylıkla elde edilebilmektedir. Bilgisayar sistemi ile kontrol edilen Airkopter araçları aynı zamanda oldukça güvenlidir. Acil durumlarda, havada GPS sistemi ile istenilen noktada durabilmesi, rüzgara karşı kendini otomatik konumlandırması,kalkış noktasına otomatik olarak dönmesi,pil durumu,yükseklik vb. gibi tüm koşulların kumandadan an ve an takip edilebilmesi minimum risk ile uçuş kolaylığı sağlamaktadır.

 

Havadan Video Çekimi

Tanıtım video veya bir proje sunumu yapmak için fabrikalar, belediyeler, kamu kurumları, herhangi bir bina veya tarih eserini çekmek istiyorsanız  Jeny-Art stüdyomuza hoş geldiniz. Profesyonel  video çekimi hizmetlerimiz son teknoloji airkopter cihazlarımız ve uzmanlarımız ile sunulmaktadır. İstanbul  havadan video çekimi ihtiyaçlarınız için telefon numaramızı aramanız veya bize ulaşmanız yeterlidir.

«Bu hizmetin ücreti ne kadar?» diye sorarsanız, cevap vermeden önce bu hizmetin yararlarını size açıklamak istiyoruz . Değerli zamanınızı harcamak gibi amacımız yok bu yüzden havadan video veya fotoğraf çekimini en kısa sürede yaparız. İkincisi, video ve fotoğraf üzerinde tüm renk düzeltmelerini yaparız. Üçüncü olarak, eskiden bir helikopter kiralayıp havadan video ve fotoğraf çekimi yapılıyordu, ve tabi böyle bir hizmetin daha çok masraflı olduğunu söylebiliriz, airkopter cihazıyla çekim bu konuda daha uygundur. Tüm bu faktörler göz önüne alıp, fırsatı yakalayın, bizi arayın ya da iletişim formunu doldurun – fiyatlarla ilgili bilgiler vermek için biz sizi arayalım.

İLETİŞİM

GERİ BİLDİRİM