TOP

YORUMLAR

OsmanRealty

Web stüdyo Jeny-Art, görev ve sorumluluklarını baştan sona tam zamanlamalı olarak yerine getirmiştir. Sitemiz istediğimiz Kurumsal kimlikte geliştirilmiş olarak hazırlanmış ve hayata geçirilmiştir. Siteyi yapmadan önce Türkiye'de gayrimenkul sitemiz karışıktı ve Sitedeki tüm konutlar, daireler,ticari gayrimenkullerin takip edilip düzenlenmesi gerekiyordu. Jeny-Art web stüdyo bizim için "sürü" kavramını geliştirmiştir bu sayede tüm ürünler yönetilebilir kolaylığa ulaşmıştır. Özellikle bilişim sektörünün hızla gelişmesiyle mobil internet kullanıcılarının sayısı hızla artıyorken, Jeny-Art sitemizin mobil sürümünün gerekliliğini bize vurgulamış ve buna ek olarak mobil versiyonunun olmasının , arama motorlarında web sitesi sıralamamızı etkilediğini belirtmiştir. Ayrıca hediye olarak Facebook,İnstagram,Vkontakte sosyal ağlarına bir ay boyunca ücretsiz sahip olduk. Büyük bir sorumluluk duygusu ile görevlerini yerine getirdikleri için , Jeny-Art ekibine çok teşekkür ediyorum.

Abdurahman Haji

"MEBEL KOMFORTA"

"Stüdyo Jeny-art"; Ciddi ve nitelikli personel yaklaşımı nedeni ile sitemiz en üst düzeyde yapılmıştır. Stüdyo jeny-Art ekibinin ciddi ve nitelikli yaklaşımı nedeni ile sitemiz en iyi düzeyde yapılmıştır. Sitemizin istediğimiz seviyede gelişimi için tüm isteklerimizi dikkate aldılar. Ve tüm çalışmanın sözleşme zamanında tamamlanmış olmasının bizim şirketimiz üzerinde olumlu etkisi olduğunu ayrıca belirtmek istiyorum. Tüm bu memnun edici nedenler ile daha fazla işbirliği yapmayı umut ediyoruz. Benim için profesyonel ve güvenilir bir şirket olan Jeny-Art'ı internet ortamında 'kartvizit Sitesi' çalışması için tavsiye ederim.

"DAR-MAN" E-TİCARET SİTESİ

" Jeny -Art " stüdyo arkadaşlarımı; uygun fiyatları, mükemmel denetimleri ve benim www.dar-man.ru online
mağazamın projesini yaptıklarıiçin tavsiye ediyorum. Tüm çalışmalarını aramızdaki sözleşmemiz gerekçesi olarak tam ve zamanında yaptılar. Stüdyo ile arama motorlarındaki optimizasyonu özelliklerini hala memnuniyetle tanıtmaya devam ediyorum. Teşekkürler! Olduğunuz gibi kalın!

MAĞAZANIN SAHİBİ MAGOMED MAGOMEDOV

"TİMEDOORS" E-TİCARET SİTESİ

"Jeny-Art" stüdyosu bizim tüm ihtiyaclarımızı ve arzularımızı gerçekleştirdi. Bu zamana kadar da tüm vazifelerini mükemmel bir şekilde yapmaktadır. Site son derece kullanılışlıdır. Dikkat çekecek bir husus daha, tüm çalışmaları zamanında tamamlamıştır, bu yüzden sitemizi vaktinde başlatabildik. "Jeny-Art" stüdyo ile üç seneden fazla işbirliği yapmaktayız ve "Jeny-Art" stüdyo neredeyse bizim takımımızın bir uzantısı haline geldi! Sizlere ilerisi için de büyük başarılar diliyorum.

ŞİRKET YÖNETMENİ ALEXANDER YAŞIN

"HİNKAL" E-TİCARET SİTESİ

"Jeny-Art" stüdyo kendi görevini en güzel şekilde yapmaya çalışır. Onlarla üç seneden fazla bir zamandır işbirliği içindeyiz. Bu zaman içerisinde bizlere iki site yapmakla kalmayıp bugün de internet kaynaklarımızı operatif ve kaliteli bir şekilde yönlendirmeye devam etmektedir. "Jeny-Art" Stüdyo için gelecek adına daha da büyük başarılar dileriz.

YÖNETMEN HAYDAR İSMAİLOV

"ORİFLAME" LANDİNG PAGE SİTESİ

" Jeny -Art " stüdyomızın sadece iyi taraflarını tanıdık. Projeyi, önerileri ve kuralları ilk aşamada net bir şekilde belirleme, çalışmanın nasıl ilerleyeceğini açık ve rahatça ortaya koyar. Ucuz fiyatlar. Projenin tamamlanmasından sonra güçlü bir teknik destek sunarlar. İyi bir web sitesi elde etmek isteyenlere stüdyo kadrosunu tavsiye ederiz.

ŞAVLUHOV AİLESİ

"KTO V KURSE" HABER SİTESİ

" Jeny -Art " stüdyo site redaktörlerimizin tüm isteklerini gerçekleştirdi. Bununla beraber, okuyucularımıza rahat ve kullanılışlı tasarım sunarak, projemizin en zor sorununu çözdü. Sitemizin profesyonel izleyicilerimiz ile beraber basit, ekonomi alanı haberlerine batmayan okuyucularımız tarafından da gayet yararlı ve kolay algılandığı ortaya çıktı. Tüm çalışmalar zamanında tamamlanmaları ile dikkat çekti, bu da sitemizin vaktinde başlatılmasına vesile oldu. Uzun süredir stüdyo ile işbirliği içindeyiz, neredeyse " Jeny -Art " stüdyo bizim site ekibimizin devamı oldu.

YÖNETMEN ALEKSEY PUHAEV

"KAMENİ" ŞİRKETİ

Jeny-Art ile iki yıl farklı web siteleri oluşturduk ve bu çalışmaları onlarla yaptığımız için çok mutluyum. Rusya'nın web tasarım alanında en iyi şirketlerinden olduğunu düşünüyorum. Özellikle iki kişiye çok teşekkür etmek istiyorum ki; biri Zaur Sungurov ve diğeri Mihail Sarabin. Alanında etkin bir şirket olan Jeny-Art ile çalışmak güzel,rahat çünkü ;İş (sözleşme, planlama, organizasyon çalışmalarına profesyonel bir yaklaşım,Projede müşteri katılımı, vs.) Bir dizi hizmet sağlıyorlar (tasarım,geliştirme,tanıtım), Çalışmanın başlangıcından itibaren fikirlerimiz eşliğinde geliştirerek ilerlediler, Güvenilir ve güvenliğe önem veriyorlar. Herşey için çok teşekkür ederim çocuklar, İyi dileklerimle!

ŞİRKET YÖNETMENİ VADİM MARDANOV

İLETİŞİM

GERİ BİLDİRİM