TOP

SMM SOSYAL MEDYADA TANITIM

 Eğer sosyal ağlarda reklam yapmak fikrini ciddi almıyorsan ve müşterilerin dikkatini çekmek için CMM size yardımcı olmayacaktır diye düşünüyorsanız bir şey bilmeniz lazım — siz yanılıyorsunuz!

Bir müşteri veya alıcının varlığınızdan haberdar olması için  çok fazla çaba sarfetmesi gerekiyor : Önce Google aç, sonra tüm sitelerin arasında sizin sitenizle karşılaşsın.. Çok zaman alıcı bir süreç. Günümüzde sosyal ağları çoğu insan kullanıyor ve sosyal ağından ayrılmadan Facebook veya Twitter haber akışında şirketiniz veya ürünleriniz ile ilgili en önemli enformasyonu okumuş oluyor. Siteniz iyi olabilir ama siz ile müşterileriniz arasında sağlıklı,canlı iletişim kurmak için uygun bir alan değildir. Sosyal medya ise bu sorunu yarı yarıya çözmüştür vee diğer yarısını da biz sizin için çözüyoruz. Bu servisleri akıllıca kullanırsanız kendinizi çok iyi tanıtabilirsiniz. Çağdaş müşteri pazarlama yöntemlerini ve sırlarını artık biliyor, etkilenmiyor reklamlara güvenmiyor. Facebook’ta kurulan gruplar ve kurumsal sayfalarda hem ürünleriniz hem aynı konuda olan ilginç haberler aktarılır, müşterilere ürünler ve hizmetler hakkında bilgi verilirken, müşterilerin dürüst yorumlarına yer verilir, böylece eğlenceli ve serbest bir ortam kurulur. Şirketiniz için olumlu dürüst bir imaj oluşur, hazırlanan reklamınız gereken hedef kitleye ulaşır, sosyal ağlarda insanlar bireysel bilgiler verir bu sayede müşteri analiz etmek için rahat bilgi toplayabilirsiniz.

 

Ne yapacağız?

  1. Müşteriniz ve rakiplerinizi analiz ederiz
  1. Grubun amacı ve hedeflerini koyarız
  1. Şirketinizi geliştirmek için bir strateji geliştiririz
  1. Haber akışı için haberin konularını önceden belirtiriz
  1. Grubunuz için modern yaratıcı bir tasarım oluştururuz
  1. Saat 09:00’den 18:00’e kadar grubunuzu yönetiriz
  1. Yeni müşteriler buluruz
  1. Aylık rapor hazırlayıp size göndeririz

.

Nerede çalışıyoruz?

 

Vkontakte — geniş hedef kitlesi olan Rusya ve rusça konuşan ülkelerin en popüler sosyal ağıdır.

Odnoklassniki — Rus kitleye yönelik sosyal bir ağdır.

Facebook – Küresel sosyal ağ. Facebook Reklam — herkesin kendini en iyi ifade edebileceği internet ortamıdır.

YouTube — en popüler video hosting hizmeti. Tanıtım videosu, reklam, video-blog veya dersler — tümü burada yerleştirilebilir.

Instagram –Özellikle marka reklamları için çok uygun bir sosyal ağdır.

 

Not: Siteniz üzerinde belli işlemler yapmadan faaliyetin %100 başarıyla tamamlanmasını beklemek mümkün olmayabilir.

Bizimle iletişime geçin, şirketinizi geliştirmek için optimal stratejiler  sunalım.

İLETİŞİM

GERİ BİLDİRİM