TOP

TANITIM VİDEO ÇEKİMİ

Tanıtım Filmi İşletmenizi kurmanın ve satışları artırmanın en etkili ve en kolay yoludur. Tanıtım Filmleri şimdi işletmeler için birçok farklı avantajlar sunuyor ve markaları, hizmetleri ve teklif edilen ürünleri tanıtmaya yardımcı oluyor. Bilgilerin hızla talep edildiği bu çağda,insanlar en kısa sürede bilgilere ulaşmak istiyor ve Jeny-Art da insanları bilgilendirmekten hoşlanıyor. Tanıtım filmi insanlara ulaşmak ve etkileyici olmak için müthiş bir yöntemdir. İki Üç dakikalık bir film ile mesajınızı hızlı e etkin olarak iletirsiniz.

AVANTAJLAR

Bir tanıtım filminin güzelliği, markayı en üst düzeye çıkarmak için internette herhangi bir yere yerleştirilebilmesidir. Yüzlerce milyona ulaşan sosyal medya ile hızlı ve basit bir şekilde, promosyon amaçlı filmleri yayınlanmalarından bir kaç saniye sonra görüntülenebilir ve müşterileri web sitenize yönlendirip satışları artırabilir. Tanıtım filminiz başarılı olursa, arama motoru sonuçlarının en üstünde yer alıp işinizi daha da yükseltebilir! Birkaç gün içinde tanıtım filminiz viralleşirse bunun faydaları büyük olacaktır. Sonuçların son derece etkileyici olabilmesi için en iyi pazarlama yöntemlerindendir.

ÖNEM

Bir tanıtım filmi, neyin sunulduğuna dair iyi bir fikir verir ve sesli görseller sayesinde insanlara kolaylıkla mesajınızı ulaştırabilirsiniz. Web sitenize bir müşteri getirmek kolay bir iştir ancak onları orada tutmak zordur. Bu noktada tanıtım amaçlı bir film çekici olabilir, insanlar burada kalıp bunu izleyerek markanızı, ürününüzü ve işletmenizi kolaylıkla izleyebilir. Neler yapabileceğinizi göstermek için iyi bir fırsattır.
Tanıtım filminiz ilginç bulunursa size ulaşan müşteri sayısını artırabilir . Yaptıklarınız hakkında ciddi olduğunuzu görebildikleri için güven kazanmak için müşterilerle etkileşime girmenize izin verir.
Bir tanıtım filmi işletmeye çok şey sunar, kendinizi tanıtmak başarının önemli bir parçasıdır ve bir video yüklendikten ve doğru kanallara yerleştirildikten sonra büyümek ve popülarite kazanmak için işinize yardımcı olabilir.  Teknoloji sayesinde müşteri kazanmak artık kolaylaşmıştır.

NEDEN BİZ?

Bizler profesyonel tanıtım filmi, kurumsal ve iş video prodüksiyon uzmanıyız. Yüksek kaliteli, uygun maliyetli tanıtım filmi yapmak için çalışan güçlü ve yenilikçi bir ekibe sahibiz. Müşterilerimizin,pazarlama potansiyellerini gerçekleştirmek için, yaratıcı çözümler sunup, başarılı şekilde tanıtım yapmalarını ve rekabette üstün olmalarını sağlarız. Tanıtım filmleri, mesajınızı söylemek veya ürününüzü kitle halinde satmak için mükemmel bir yoldur.  Jeny-Art’ ta, hedef kitlenize yön verecek ve pazarlama hedeflerinize ulaşacak modern bir tanıtım filmi hazırlamak için sizinle birlikte çalışacağız. Hareketli görüntüler her zaman statik görüntülerden veya metinlerden daha büyük bir etki yaratacaktır.  Doğrudan bir noktaya ulaşan etkileyici kısa film olan güçlü bir tanıtım filmi, müşterinize özlü bir mesaj verir.  Bizler siz firmaların filmlerini hazırlıyoruz ve hep bir adım önde olmasınızı sağlıyoruz. Film prodüksiyonunun çeşitli yönlerini planlarız ve koordine ederiz; senaryonun seçimi, görüntü senaryosunun oluşturulması, tanıtım filmi yazısının oluşturulması, yönetmenlik ve düzenlemeleri vs. Amaç istenilen doğrultuda en iyi tanıtım filminin hazırlanmasıdır.

 

 

İLETİŞİM

GERİ BİLDİRİM