TOP

WEB YAZILIM PROJELERİNİZİ HAYATA GEÇİRİYORUZ

Jeny-Art web stüdyomuzun ekibi herhangi bir projeyi gerçekleştirmek için muazzam yeteneğe sahiptir. Hedef kitlenin dikkatini çekecek, modern tasarımlı, hayallerinizdeki web sitesini kurmaya hazırız. Bir web siteniz zaten varsa ancak isteklerinize uymayan ve harcadığınız maliyeti hak etmeyen bir site: burada da biz yardımcı olabiliriz. Benzersiz tasarım, kolay novigasyon, profesyonel yaklaşım, bireysellik – hepsi bizim stüdyomuzda bulunmaktadır! Bazen online mağaza vekili tarafından, sitenin ( semantik içeriğine göre) YANDEX ve GOOGLE arama motorlarının TOP 10 içinde olmasına rağmen, satış olmadığına dair şikayetler geliyor. Bu gibi durumlarda, bu pazar bölümünün geotargetingini (site ürünleri ve hizmetleri sunalan coğrafi yerin belirlenmesi) hesaba alarak inceliyoruz ve birincil başarılı rakipleri belirleyerek, kendi analizlerimize göre sitenin tasarımını yeniden yapıyoruz ve teknik hizmetlerimize devam ediyoruz.

 • Özel yaratıcı web tasarım
 • SEO açısından fark yaratan makaleler
 • Sayfanın hızlı yüklenmesi
 • Web sitesi kolay kullanım ve navigasyonu
 • Siteniz kısa bir sürede kullanıma hazır olacaktır
 • Kodlama ve görsel tasarımın uyumlaştırılması
 • Etkileyici şirketinizin logosu özel tasarım
 • Profesyonel web tasarım, firmaların ihtiyaçlarına ve isteklerine göre oluşturulur
 • Menüler, ziyaretçilerin aradıklarını kolayca bulabilecekleri şekilde tasarlanır
 • Müşterinizle iletişiminizi kolaylaştırma ve güçlendirme
 • Bilgisayar, tablet ve mobil cihazların ekran çözünürlüklerine göre rahat bir gezinme sağlayan web tasarım

 

Landing Page – müşterilere kampanyanızı duyurmak için harika olacaktır!

Landing Page’in Türkçe karşılığı “Varış Sayfası” veya ‘İniş Sayfası’dır. ‘Landing Page’, internette bir online reklam veya sosyal medyada herhangi bir link tıklandığında tüketicinin yönlendirildiği sayfaya denir. Belirli bir hedef kitleye veya amaca yönelik özel olarak tasarlanmış sayfalardır. Genel olarak Landing Page sitesi, logo, ürün, kampanya, hizmet sertifikası, kısa açıklamalar, müşterilerin yorumlarını içermektedir.

Kartvizit sitesi — Yeni firma ve ürünlerini  tanıtmak için fazlasıyla gereklidir!

Kartvizit sitesi şirketiniz hakkında kısa bir açıklama içerir. Genellikle bu sitede ürün veya hizmetlerin bir katalogu varsa bile tüm ürünler gösterilmemektedir. Bu sitede promosyonlar ve özel teklifler hakkında fazla bilgi olmaz. Renk paleti ve grafik tasarımı sizin ihtiyaçlarınıza ve arzularına göre seçilecektir. Kartvizit web sitesi üzerinde; şirket bilgileri, adres, telefon, faks, ve ek olarak «Yandex Haritalar» ya da  «GoogleMaps» servisleri kullanarak, müşterilerin firmanıza nasıl ulaşabileceğini gösterebilmektedir .

Kurumsal web sitesi: İşinizin gelişiminde büyük bir adım atın!

Kurumsal Site — Tüm sektördeki işler için güçlü bir araçtır. Müşterileriniz evlerinden ayrılmadan hizmet ve ürünlerinizin tümü  hakkında detaylı bilgi sahibi olacaklar. Kurumsal web sitenizin içeriği planlanırken öncelik kurumsal kimliğinizin göz önünde bulundurulmasıdır. Kurum kimliğinize uygun seçilen renk ve grafik çalışmasından sonra en çok dikkat edilmesi gereken konu sitenin kullanım kolaylığı olmalıdır.

 E-Ticaret Sitesi: Artık ürünleriniz mağazada boşa durup toz toplamasın – İnternet üzerinde satmaya başlayın ve gelirinizi yükseltin!

Sır değil ki, teknolojinin gelişmesiyle birlikte insanlar daha tembel oldular. Alışveriş yapmak için evden dışarı çıkmak ya da bir alışveriş merkezini ziyaret  etmek zaman alır. E-ticaret sitesi  tembel ya da çok meşgul müşterileri ulaşmak için harika bir araçtır.

 

Şablonlar yoktur! Tasarımda klişe yoktur! Karışıklık yoktur.

Modern CMS sistemleri kurarız:
1. WordPress, dünyada en çok kullanılan blog sistemlerinden biridir. WordPress kullanarak kısa süre içinde kendi sunucunuza kurulum yapabilir, sitenizi yayınlayabilir ve sitenize içerik eklemeye yani bloglamaya başlayabilirsiniz.
2. Joomla, Web siteleri ve güçlü çevrimiçi uygulamaları yapabileceğiniz ödüllü bir içerik yönetim sistemidir (İYS). Kolay kullanılabilirliği ve genişletilebilirliği dahil olmak üzere birçok özelliği ile Joomla!
3. Opencart, E-ticaret sitelerinde en çok kullanılan yazılımdır. Açık kaynak yazılım olmasının sebebi geliştirilmek istenmesidir. Açık Kaynaklı kod geliştilmeye uygun, çok kişinin yazılıma ek kodlar ekleyerek yazılımı daha da kullanılır hale getirilmek istenmesidir.
4. Laravel yapısı oldukça basit ve kolaydır. Kısa bir süre içinde öğrenilerek projelerinizi geliştirebilirsiniz. Bağımlılık yöneticisi olarak composer kullanması sebebiyle çakışma olmadan gerekli bileşenleri projenize ekleyebilirsiniz. İçinde hazır bulunan auth mekanızması ile kullanıcı sistemi olan hatta çoklu giriş gibi yapılara kadar destek vermektedir.

 Şablonlar yoktur! Tasarımda klişe yoktur! Karışıklık yoktur!

 

 

İLETİŞİM

GERİ BİLDİRİM